نحوه انجام لیپوماتیک

به گزارش وبلاگ سوالات لیپولیز لیپوماتیک یکی از روشهای لاغری است که بسیاری از افراد برای رسیدن به تناسب اندام از این روش استفاده میکنند.در ارتباط با نحوه انجام لیپوماتیک در این مقاله صحبت خواهیم نمود.

برای انجام لیپوماتیک نیازی به بیهوشی نیست و این عمل با بی حسی موضعی انجام میپذیرد.لاغری با لیپوماتیک یکی از روشهای موثر برای لاغری است که افراد بسیاری از این روش استفاده میکنند.

انجام دادن لیپوماتیک نیازمند این هست که بر روی پوست سوراخ های دو الی شش میلی متر ایجاد کرده که با وسیله ایجاد این سوراخ ها پزشکان و جراحان می توانند وارد بافت چربی شده و چربی های که در نواحی از بدن تجمع پیدا کرده اند را خارج کنند .

 

نحوه انجام لیپوماتیک

پس از چند روز از انجام لیپوماتیک تورم و کبودی در محل انجام لیپوماتیک وجود دارد که پس از گذشت چند روز از بین می رود و پس از 7 روز بهبودی کامل حاصل می گردد.

پس از انجام لیپوماتیک باید استراحت کرده و از فعالیت های شدید اجتناب کرده ، بیماران هم چنین می توانند هر چه سریعتر به فعالیت روزانه خود پرداخته و به سر کار خود بازگردند .

انجام لیپوماتیک برای خوش فرم ساختن بدن و کاهش چربی ها می باشد در این روش چربی های اضافی در قسمت های خاصی ازبدن که وجود دارد را خارج کرده و تناسب اندام صورت می گیرد .

لیپوماتیک با بهره گیری از امواج اینفرسونیک است در این روش سلولهای چربی را از یکدیگر جدا نموده و تخریب سلولهای چربی پرداخته .

به بانوانی که تاکنون زایمان نداشته اند اما در نواحی شکم دارای چربی می باشند این روش توصیه می گردد چون در این اشخاص این روش به نحو چشم گیری موثر می باشد .

در این روش برش به شکل فیزیکی بوده ، جراحی لیپوماتیک نسبت به روش سنتی که در لیپوساکشن وجود داشت وایمنی وجود نداشت را ندارد در این روش ایمنی رعایت می گردد و با توجه به فعال بودن سیستم امنیتی آن از بافتها بدن محافظت شده است .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت وبلاگ سوالات لیپولیز.

منبع: سایت دکتر قاسمی